Haber

Trafik kazasında hayatını kaybeden Sakaryaspor takımının oyuncuları kliple anıldı.

Yozgat’ta 21 yıl önce takım otobüsünün yol kenarına çarpması sonucu hayatını kaybeden Sakaryaspor takımından 6 kişi, video mesajla anıldı.

Teknik direktör Fethi Güntekin, genel menajer Aykut Yiğit, masör Cüneyt Çukur, futbolcu Fırat Öndil, ekipman sorumlusu Fevzi Ergünoğlu ve şoför Selami Uludağ’ın 7 Eylül 2002’de Yozgat’ta meydana gelen kaza sonucu hayatını kaybetmesinin üzerinden 21 yıl geçti. Sivasspor deplasmanına gitmek üzere yola çıkan Sakaryaspor takımını taşıyan otobüsün çarpması sonucu. geçti.

Sakaryaspor Kulübü, kazanın yıl dönümünde sosyal medya hesabından paylaştığı kliple hayatını kaybedenleri andı.

“#7Eylül2002” hashtag’iyle yapılan paylaşımda, “21 yıl geçti ama acımız hala taze. Hayatını kaybeden Fethi Güntekin, Aykut Yiğit, Cüneyt Çukur, Fırat Öndil, Fevzi Ergünoğlu ve Selami Uludağ’ı saygı ve özlemle anıyoruz” Sivas deplasman maçına giderken hendeğe yuvarlanan otobüsümüzde canları yandı.” .” ifadeleri kullanıldı.

Kulüp Lideri Cumhur Genç de, köklü tarihiyle Türk futboluna damgasını vuran Sakaryaspor’un en karanlık günü olan 7 Eylül 2002’yi asla unutamayacaklarını belirterek, büyük Sakaryaspor camiasına bir kez daha başsağlığı dileyerek, Allah’tan rahmet diledi. Görev şehitlerine yakınlarına sabırlar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu